848435Q2 Krížový laser LINO L2 + Leica Disto one

Leica LINO L2 je nová generácia líniových laserov, ktorá je vybavená super výkonnou laserovou diódou. Dosah lasera bez prijímača: 25 m, Dosah s prijímačom: 80 m, Presnosť: 1,5 mm / 5 m, Farba lasera: červená, Napájanie: 3 x AA batéria.

+ DARČEK: Laserový diaľkomer Leica DISTO One v hodnote 79,00 EUR bez DPH

VYNIKAJÚCA VIDITEĽNOSŤ LASERA

Krížový laser Leica LINO L2 je vybavený laserovou diódou najvyššej kvality, ktorá zaručuje viditeľnosť laserovej línie na vzdialenosť až 25 metrov (v závislosti od svetelných podmienok). Výnimočne dlhá horizontálna aj vertikálna laserová línia je vďaka unikátnej konštrukcii lasera viditeľná na podlahe, na stenách aj na strope v rozpätí viac ako 180°.

SAMONIVELAČNÝ LASER

Leica LINO L2 je samonivelačný čiarový laser, čo znamená, že laserové línie sa samy urovnajú do presnej roviny aj vtedy, ak je telo lasera naklonené a to v rozsahu až ± 4°.


DRŽIAK Leica TWIST 250

Nová generácia laserovej vodováhy Leica LINO L2 sa dodáva s praktickým držiakom Leica TWIST 250, ktorý má namiesto skrutky pre naskrutkovanie lasera magnetické uchytenie. Vďaka tomuto riešeniu je osadenie lasera do držiaku otázka sekundy - LINO L2 stačí položiť na držiak a je to. Žiadne skrutkovanie, žiadne poškodené závity. Vďaka extrémne silným magnetom drží LINO L2 v držiaku veľmi pevne. Po osadení do držiaku môžete laser otáčať okolo vlastnej osi v rozsahu 250°.

Samotný držiak je vybavený dvomi závitmi, vďaka ktorým ho v prípade potreby uchytíte na statív s 5/8" alebo 1/4" uchytením. Okrem dvojice závitov má držiak na zadnej strane silné magnety, pomocou ktorých ho jednoducho upevníte na akýkoľvek kovový povrch a vďaka unikátnemu skoseniu magnetickej plochy bude držať aj na kovových potrubiach. Ak by vám nevyhovoval ani magnet, ani závit pre statív, tak ešte stále môžete držiak Leica TWIST 250 upevniť pomocou skrutky priamo na stenu, prípadne použiť plastové pásky a uchytiť ho na plastové potrubia.

3 MOŽNOSTI NAPÁJANIA

Laserová vodováha Leica LINO L2 má tri rôzne spôsoby napájania. V základnej verzii LINO L2 BASIC je laser napájaný 3 ks klasických tužkových (AA) batérií. Vo verzii LINO L2 PROFESSIONAL SET sa ku krížovému laseru dodáva okrem držiaka alkalických batérií aj výkonná Li-Ion batéria, ktorá na jedno nabitie dokáže poháňať laser nepretržite až 44 hodín.

Ak by vám nestačili ani tieto dve riešenia, tak LINO L2 môžete napájať priamo zo siete pomocou nabíjačky pripojenej do Li-Ion batérie. Veľkou výhodou konštrukcie lasera je možnosť vymieňať batérie bez toho, aby ste museli laser odmontovať z držiaku alebo statívu.


odolný krížový laser

Odolný krížový laser Leica LINO L2 je skonštruovaný tak, aby vydržal tie najnáročnejšie podmienky na stavbe v interiéri aj v exteriéri. Robustné pogumovanie na hranách prístroja spoľahlivo ochráni laser pred poškodením v dôsledku pádu či nárazu. Páčka na bočnej strane umožňuje uzamknúť laserový mechanizmus, vďaka čomu je prístroj chránený pred poškodením počas prepravy či prenášania. Samotná konštrukcia lasera je odolná voči striekajúcej vode, dažďu ako aj prachu podľa IP54.

Leica LINO L2 BASIC
OBSAH BALENIA

Laser Leica LINO L2 (848435)
Magnetický držiak Leica TWIST 250
3 ks AA batéria
Červená cieľová platnička
Ochranné puzdro textilné
Manuál
+ DARČEK:
Laserový merač Leica Disto ONE v hodnote 79 EUR bez DPH

Leica LINO L2 technické parametre
Laserové čiary

1 x vertikálna, 1 x horizontálna

Rozsah vertikálnej čiary

>170°

Rozsah horizontálnej čiary

>180°

Pracovný dosah bez prijímača

25 m

Pracovný dosah s prijímačom

80 m

Šírka čiary pri vzdialenosti 5 m

<2 mm

Presnosť

1.5 mm / 5 m

Rozsah samourovnávania

± 4°

Čas samourovnávania

<3 s

Typ lasera

635 nm, trieda 2 (podľa IEC60825-1)

Odolnosť IP54
Pracovný čas Li-Ion batérie 44 hod (1 lúč), 24 hod (2 lúče)
Pracovný čas alkalických batérií 13 hod (1 lúč), 8 hod (2 lúče)
Hmotnosť

500 g

Záruka

2 roky, (3 roky po registrácii na webe výrobcu)

3 ročná záruka Leica PROTECT

áno

Trieda lasera 2
Počet lúčov 2
Smer lúča vertikálne/ horizontálne
Farba lúča červená
Presnosť merania +/- 1,5 mm/ 5 m
Rozsah pre samonivelizáciu +/- 4°
Viditeľnosť lasera do 25 m/ do 80 m (s detektorom)
Trieda ochrany IP54
Pripojenie statívu 1/4"
Hmotnosť 0,5 kg

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte so spracovaním Vašej emailovej adresy prevádzkovateľom stránok - Karol Kašubjak - MAX, a so zasielaním informácií o jeho produktoch, službách a novinkách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov sú uvedené tu.