Praktické darčeky pre praktického muža

Praktické darčeky pre praktického muža

Vianoce sú pred dverami a vy si lámete hlavu, čo kúpiť Vášmu manželovi, otcovi, bratovi... proste MUŽOVI? Je tento muž navyše človek praktický, ktorému postačí, ak si pod stromčekom nájde nové ponožky, či spodné prádlo? Nič mu nehovoria ani knihy a peňaženku má ešte stále dobrú? Je navyše remeselník či fanúšik kvalitného náradia FESTOOL? Tak potom ste na správnom mieste!

Ponúkame Vám skvelé inšpirácie na darčeky pre svojich mužov. Vyberať si môžete spomedzi kategórií odevov, pracovných pomôcok do dielne i do kancelárie, či výrobkov pre voľný čas a šport.

V tomto zimnom období môžu byť vhodným a žiadaným darčekom teplé bundy so špeciálne tvarovanými rukávmi na podporu prirodzenej polohy pri práci, s odolnou vonkajšou tkaninou s impregnovaním odpudzujúcim vodu a olej a s mäkkou prešívanou podšívkou na optimálnu izoláciu a príjemné nosenie.

Zohriať rovnako môžu i hrejivé softshellové mikiny či mikiny s kapucňou. Bavlnené polokošele sú pohodlné na nosenie vo voľnom čase a kvalitou obstoja i pri každodennom nosení pri práci. A pre hrdých oteckov ponúka FESTOOL i body pre tých najmenších.

Ako ochranu hlavy si môžete vybrať buď teplú pletenú čiapku alebo elegantnú šiltovku s logom FESTOOL.


Zo športových doplnkov Vám môžeme okrem funkčných tričiek a čiapok ponúknuť i športovú tašku.

Do dielne môžu byť dobrými pomocníkmi meracie pásmo, skladací meter, multifunkčný nástroj Toolie, bezpečnostný nôž či ochranné okuliare.


Ako pomôcky k administratívnym prácam môžete podarovať poznámkový blok či súpravu ceruziek.


Podobné výrobky nájdete tu.