DeWALT

V roku 1923 vynašiel Raymond DEWALT pílu s radiálnym ramenom, ktorá po celé desaťročia predstavovala štandard kvality a životnosti. Odvtedy si firma DEWALT vytvára reputáciu v oblasti navrhovania, konštrukcie a výroby priemyselných zariadení.

Väčšina remeselníkov si značku DEWALT obľúbila pre jej nepochybné prednosti: presnosť, výkon, spoľahlivosť a bezpečnosť. Tieto pojmy sa stali obchodnými značkami mena DEWALT a dostali firmu na prvé miesto v predajnosti na území severnej Ameriky a behom posledných piatich rokov sa firma prejavila ako spoločnosť s najrýchlejším rozvojom v oblasti profesionálneho elektrického náradia.

V portfóliu značky Dewalt sa nachádza výkonné a kvalitné akumulátorové i elektrické náradie, ako sú brúsky, vŕtačky, uťahovače, kladivá, píly, rádia, stolné a pokosové píly, ako napr. aj vyžínače, plotostrihy či kosačku. Samozrejmosťou sú výkonné akumulátory a nabíjačky, ako aj široký výber nástrojov, príslušenstva a kufrov pre dobrú organizáciu pracoviska či dielne.

Spoločnosť DEWALT je presvedčená o kvalite svojich výrobkov a ponúka mimoriadnu 3-ročnú záruku. Stačí sa zaregistrovať na http://www.dewalt.sk/3/ v lehote 4 týždňov od zakúpenia produktov DEWALT. Podrobné podmienky predĺženia záruky sú uvedené na stránke: http://www.dewalt.sk/3/warrantystatement/.

Firma DEWALT vytvorila najkomplexnejší systém týkajúci sa najbezpečnejšieho a najvýkonnejšieho profesionálneho stavebného náradia na svete. Ide o systém Perform & Protect, do ktorého patria výrobky, ktoré spĺňajú prísne kritériá z jednej alebo viac nasledujúcich základných oblastí zameraných na bezpečnosť: vibrácie, prach, ovládateľnosť.

Systém FLEXVOLT® poskytuje výkon a dostatočnú dobu potrebnú na prácu na pracovných miestach. S patentovanými batériami, ktoré menia priemysel, a s množstvom priekopníckych nástrojov, je bezdrôtový systém FLEXVOLT® schopný zmeniť spôsob práce. Bezkartáčové motory FLEXVOLT® predstavujú silu napájacích nástrojov.


Príslušenstvo FLEXVOLT® je navrhnuté tak, aby bol maximalizovaný výkon akumulátorových nástrojov.

Dvojitá batéria FLEXVOLT® je spätne kompatibilná s nástrojmi DEWALT 20 V MAX, takže bude dosiahnutý 4-násobný beh. Ako jediná mení batéria FLEXVOLT® napätie pri výmene nástrojov. Vďaka tomu je možné ju posunúť do celkom novej zostavy nástrojov 60 V MAX a 120 V MAX od spoločnosti DEWALT.

20 V MAX * je kompatibilná s nástrojmi DEWALT 20 V MAX *
60 V MAX * Prináša energiu k úplne novej zostave nástrojov.
120 V MAX * Kombinujte dve batérie 60 V MAX * pre revolučnú bezdrôtovú slobodu.

** Pri použití akumulátora FLEXVOLT ® s nástrojmi DEWALT 20 V MAX *

Od roku 2018 firma DEWALT rozširuje radu náradia s aplikáciou Tool Connect, ktorá predstavuje úplnú kontrolu nad stavom a pohybom Vášho náradia. Pomocou inteligentnej platformy na správu inventára môžete ľahko maximalizovať produktivitu a chrániť svoje investície.


Aplikácia umožňuje:

  • skontrolovať kde a kedy bolo Vaše náradie naposledy spozorované,
  • požičiavať náradie ostatným pri nastavení termínov vrátenia a upozorneniami,
  • označiť svoje náradie ako stratené alebo odcudzené a použiť na jeho vyľadanie sieť Tool Connect,
  • dostávať upozornenia, keď Vaše náradie opustí rádius 30 m či bude odpojené,
  • sledovať svoje náradie a uistiť sa, že je vždy tam, kde ho potrebujete,
  • prispôsobiť špecifikáciu náradia vykonávanej činnosti.

Zobraziť viac

Kategórie produktov značky DeWALT

Všetky kategórie

Produkty značky DeWALT