FENIX HL10 Čelovka 70 lm, 30 m

26,90 € s DPH
Značka: FENIX
Kód produktu: HL10V2
Dostupnosť: skladom ?
Doručíme do: 13.04.2020
+ -

Nová generácia miniatúrnej čelovky Fenix HL10 je napájaná jednou mikrotužkovou batériou a prináša svetelný tok až 70 lúmenov (ANSI). Svetelný kužeľ osvetlí priestor pred vami až do vzdialenosti 30 metrov. Novinkou je integrovaný otočný difuzér, ktorým je možné svetlo rovnomerne rozptýliť pre použitie na krátku vzdialenosť. Čelovka je zvlášť vhodná na behanie po cestách, na kempovanie aj na prácu. Konštrukcia je nielen nárazuvzdorná, ale aj plne vodotesná podľa normy IPX-8 a to až do hĺbky 2 metre pod vodou. Praktickosť čelovky zvyšuje možnosť vyňať svetlo z hlavového držiaka a používať čelovku aj ako malú vreckovú baterku. Čelovka ponúka celkom 3 režimy výkonu s výdržou až 26 hodín na najnižší stupeň. Svojou miniatúrnou veľkosťou je čelovka Fenix HL10 vhodná na každodenné nosenie. Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

Parametre čelovky Fenix HL10: Je použitá výkonná LED Philips LXZ2-5770 so životnosťou 50000 hodín. Tri režimy výkonu: S nabíjacím NiMH aku s kapacitou 750mAh: 4 lúmeny (26 hodín) -> 30 lúmenov (3,15 hodiny) -> 70 lúmenov (1 hodina). S pribalenou alkalickou batériou: 4 lúmeny (24 hodín) -> 30 lúmenov (2,5 hodiny) -> 70 lúmenov (0,7 hodín). Ochrana proti prehriatiu, po 5 minútach prevádzky na plný výkon sa čelovka prepne do druhého najvyššieho režimu. Špeciálna optika vytvára široký plynulý kužeľ s dosvitom 30 metrov (229 cd). Integrovaný otočný difuzér. Tri farebné varianty: čierna, zlatá a svetlo fialová. Digitálne regulované pre konštantný jas. Používa iba jednu mikrotužkovú batériu (typ AAA - alkalické, lítiové alebo dobíjacie NiMH). Tieto batérie sú lacné a široko dostupné. Najdlhšiu dobu výdrže poskytnú lítiové mikrotužkové batérie Energizer L92 (vhodné najmä do extrémnych teplotných podmienok) Pohodlné ovládanie jedným elektronickým spínačom pri reflektore čelovky. Čelovka si pamätá posledný nastavený režim výkonu. Čelovku je možné otáčať v držiaku v rozsahu 100 ° a tým nastaviť požadovaný smer svietenia. Vyrobené z odolného plastu a leteckého tvrdeného hliníka typu T6. Nárazuvzdorné pádom z výšky 1 meter. Rozmery 7 cm x 2,6 cm x 2,3 cm. Váha iba 33 gramov (bez batérií). Vodotesné podľa štandardu IPX-8 (2 metre pod vodou po dobu 30 minút). Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom.

Súčasťou balenia je čelovka s držiakom a hlavovým popruhom, náhradný o-krúžok a mikrotužková alkalická batéria.

Použitie: Vyberte čelovku z hlavového držiaka a odskrutkujte krytku batériovej trubice. Batériu vložte kladným pólom (plusom) smerom do čelovky a zaskrutkujte krytku batériovej trubice. Pre zapnutie či vypnutie podržte bočné tlačidlo približne 0,5 sekundy. Režimy výkonu môžete kedykoľvek počas prevádzky prepínať stlačením bočného tlačidla. Difuzér sa nastavuje jednoduchým otáčaním na čelovke. Upozornenie: Nerozoberajte sami zapečatené časti, poruší sa tým záruka. Vyberte batériu zo svietidla ak ho nebudete dlhšiu dobu používať, alebo ak sú batérie už vybité. U jednorazových batérií môže hroziť ich vytečenie a poškodenie čelovky. Ak čelovka bliká, neprepína na vyššie režimy, alebo sa nerozsvieti, môže to byť jedným z nasledovných dôvodov: Batérie sú takmer vybité - vymeňte ich. Elektrické kontakty sú znečistené - očistite ich vatičkou namočenou v alkohole.

Záruka: Záruka päť rokov.

Výkon 70lm
Max výdrž 26hod
Dosvit 30m
Počet režimov 3
Hmotnosť 0,033 kg
Napájanie 1x AAA
Svetelný zdroj Philips LXZ2
Vodotesnosť IPX8 (ponor 2 m)
Farba Fenix HL10

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte so spracovaním Vašej emailovej adresy prevádzkovateľom stránok - Karol Kašubjak - MAX, a so zasielaním informácií o jeho produktoch, službách a novinkách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov sú uvedené tu.