HECHT 5569 BS Benzínová kosačka 5 v 1 s pojazdom 190 cm3, 56 cm

BRIGGS & STRATTON

Motorová kosačka HECHT 5569 BS s originálnym motorom Briggs & Stratton Series 875 EXI. Kosačka je vybavená štvor-rychlostným variatorovým prevodom s možnosťou nastavenia rýchlosti od 3 do 4,5 km /h. Vďaka tomu môžete nastaviť pojazd vždy s ohľadom na aktuálne podmienky kosenia.

Kosačka je vybavená funkciou Edge Cutting, vďaka ktorej je možné pohodlne kosiť podľa plotov a múrov takmer až na samý okraj. Súčasťou dodávky je aj tunel bočného vyhadzovania. V režime s bočným vyhadzovaním tak môžete kosiť aj mierne prerastenú trávu. Tráva nie je zbieraná, je vyhadzovaná vedľa kosačky, a obsluha po posekanej tráve nešliape.

V cene dodávky je aj mulčovacia sada, ktorá zaslepí vyhadzovací otvor skeletu do koša a vďaka špeciálnej konštrukcii noža potom dochádza k drobnému pokoseniu trávy. Tieto zvyšky potom prepadnú ku koreňom trávnika, kde tlejú a slúžia ako prirodzené hnojivo. Zaujímavosťou je, že tento mulč nezanesie trávu plste, naopak ju chráni pred stratou vlhkosti čím podporí jej zdravý rast.

Prepracované pohodlné polstrované madlo tlmí prenos vibrácií a je výškovo nastaviteľné. Na madle je aj panel s praktickými úložnými priestormi pre drobnosti a nápoj.

Typ motora B&S Series 875 EXi
Objem motora 190 ccm
Výška kosenia 25 - 75 mm
Šírka záberu 56 cm
Centrálne nastavenie výšky kosenia áno
Guličkové ložiská nie
Objem koša 70 l
Hmotnosť 37,9 kg
Pojazd áno
Rýchlosť pojazdu 3 - 4,5 km/ h
Mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Priemer kolies 8/ 11" (203,2/ 279,4 mm)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte so spracovaním Vašej emailovej adresy prevádzkovateľom stránok - Karol Kašubjak - MAX, a so zasielaním informácií o jeho produktoch, službách a novinkách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov sú uvedené tu.