Výpredaj strojov Festool!

Výpredaj strojov Festool!

Predstavujeme Vám ponuku strojov Festool za jedinečné akčné ceny:


FESTOOL 576092 Akumulátorový vŕtací skrutkovač CXS 2,6-Plus, 10,8 V - Kompaktná a príručná konštrukcia skrutkovača v tvare C uľahčuje prácu aj na úzkych miestach. Výborne sa hodí na pohodlné vŕtanie, skrutkovanie do dreva, kovu i plastu. Umožňuje rýchlu výmenu nástrojov, LED osvetlenie, 12-stupňové nastavovanie a vypnutie krútiaceho momentu na presné skrutkovanie. Dostupný tiež vo verzii s uhlovým nadstavcom (viď nižšie).

https://www.maxnaradie.sk/akumulatorove-vrtacie-skrutkovace-cxs-2-6-set

FESTOOL 576466 Akumulátorový skrutkovač s príklepom PDC 18/4-Basic QUADRIVE-quadrive - Silný na skrutkovanie a vŕtanie veľkých priemerov, zapínateľný axiálny príklep na vŕtanie do muriva. So 4 rýchlosťami na každú pracovnú situáciu. Ponúka maximálny výkon vďaka bezuhlíkovému motoru a odolnosť vďaka kovovej prevodovke. Dostupný tiež v sete s príslušenstvom:

FESTOOL 574704 Akumulátorový skrutkovač s príklepom PDC 18/4 Li 5,2-Set/XL QUADRIVE, 18 V

FESTOOL 576488 Akumulátorový rázový uťahovač TID18 5,2/4,0 I-Set PDC18 - S akumulátorovým skrutkovačom s príklepom TPC 18/4 a akumulátorovým skrutkovačom s príklepom TID 18 ste vybavení pre každé vŕtanie a skrutkovanie. TPC 18/4 s množstvom nadstavcov v kombinácii s perfektne prispôsobeným príslušenstvom predstavuje neporaziteľný príklepový vŕtací skrutkovač na najrôznejšie použitie. TID 18 je naproti tomu kompaktný stroj s veľmi robustným príklepovým mechanizmom s mimoriadnou životnosťou a bez spätného rázu.