ECHO

Značka ECHO sa vyznačuje vysoko kvalitnými výrobkami určenými pre zábavu a prácu s najlepším pomerom ceny a výkonu, nízkou hmotnosťou, ľahkou obsluhou a špičkovým spracovaním. Široký sortiment výrobkov záhradnej techniky je zameraný na domácich užívateľov, farmárov i komerčných užívateľov. Produkty značky ECHO možno charakterizovať výrazmi ako: FLEXIBILITA, KOMFORT, ĽAHKOSŤ A JEDNODUCHOSŤ, UNIVERZÁLNOSŤ A TRVANLIVOSŤ.

Výrobky značky ECHO a značky SHINDAIWA sú vyrábané japonskou spoločnosťou YAMABIKO, ktorá je tretím najväčším výrobcom motorového ručného náradia na svete a zároveň svetovou jednotkou v oblasti inovácií.

YAMABIKO Corporation bola založená v roku 2008 za účelom fúzie spoločností Kioritzu Corporation (KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cieľom zvýšiť efektivitu a celosvetovú konkurencieschopnosť oboch značiek. V súčasnej dobe má YAMABIKO tri výrobné závody v Japonsku, jeden v Číne, kde prebieha montáž výrobkov z dielov vyprodukovaných v Japonsku, a jeden v Spojených štátoch amerických (Illinois). Vo všetkých závodoch je výroba založená na princípe "QUALITY FIRST STANDARDS", výsledkom ktorého sú výrobky prvotriednej kvality. Dôkazom sú milióny spokojných zákazníkov po celom svete.

Podľa požiadaviek trhu sa rozšíril sortiment výrobkov Echo o 50 V akumulátorové stroje, ktoré sa vyznačujú nižšou hlučnosťou, nižšími vibráciami, žiadnymi priamymi emisiami (možno ich používať i v interiéri) a jednoduchou obsluhou bez studeného štartu. Tieto stroje dosahujú výkon prorovnateľný s elektrickým či dokonca motorovým náradím vďaka 50 V akumulátoru ECHO využívajúcemu technológiu Li-Ion. Možno ich využívať v domácnosti i profesionálne a sú kompatibilné so všetkými akumulátorovými strojmi ECHO. Komfort predstavujú vysokokapacitné chrbtové akumulátory vhodné na prácu v náročných podmienkach.

Spoločnosť YAMABIKO je známa tiež svojím úsilím vynakladaným na ochranu životného prostredia, čomu podriaďuje podstatnú časť vlastného technologického vývoja.

Keďže spoločnosť absolútne dôveruje profesionálnej kvalite svojich výrobkov, predlžuje štandardnú záruku pre spotrebiteľov na 5 rokov, pre komerčné využitie na 2 roky a na akumulátory ponúka záruku 2 roky. Stačí sa zaregistrovať na stránke http://www.echojapan.cz/zaruka/ a dodržiavať servisné intervaly.
Zobraziť viac

Kategórie produktov značky ECHO

Všetky kategórie

Produkty značky ECHO