FENIX TK22 V2.0 Taktické svietidlo 1600 lm, 405 m

  • Novinky
84,90 € s DPH
Značka: FENIX
Kód produktu: TK22V20
Dostupnosť: dostupné do 7 dní
Doručíme do: 24.07.2020
+ -

Najnovšia generácia taktického svietidla Fenix TK22 V2.0 ponúka svetelný tok až 1600 lúmenov (ANSI) a dosvit 405 metrov. Je osadená najnovšou vysoko výkonnou LED LUMINUS SST-40. Svietidlo je možné napájať jedným Li-ion akumulátorom typu 21700 alebo akumulátorom typu 18650, u ktorého je potrebné použiť redukciu (redukcia je súčasťou balenia). Hlava svietidla je opatrená úderným ráfikom, ktorý zvyšuje odolnosť svietidla a možno ho využiť na boj zblízka. LED svietidlo Fenix TK22 V2.0 je vďaka svojmu masívnemu prevedeniu pevné ako tank a pritom si zachováva kompaktnú veľkosť. Svietidlo je napájané digitálne regulovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu i pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní). Fenix TK22 V2.0 disponuje celkom piatimi režimami svietenia s výdržou až 80 hodín. Veľmi solídne a vodotesné prevedenie predurčuje toto taktické svetlo pre drsné vonkajšie podmienky, pre profesionálov, ozbrojené zložky a poľovníctvo. Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

Parametre LED svietidla Fenix TK22 V2.0: Je použitá prémiová LED LUMINUS SST-40 so životnosťou 50000 hodín svietenia. Päť režimov výkonu: 1600 lúmenov (2,16 hodiny) -> 500 lúmenov (4,6 hodiny) -> 150 lúmenov (17 hodín) -> 30 lúmenov (80 hodín) -> strobe 1600 lúmenov (stroboskopické blikanie s premenlivou frekvenciou). Hladký reflektor pre dobre zaostrený svetelný kužeľ s dosvitom 405 metrov (41133 cd). Časy výdrže sú merané s nabíjacou 21700 li-ion batériou s kapacitou 5000mAh. Elektronika s digitálnou konštantnou reguláciou výkonu, ochranou proti opačnému vloženiu batérií a ochranou proti príliš hlbokému vybitiu akumulátora. Na napájanie je možné použiť 1x Li-ion akumulátor typu 21700. Prípadne možno použiť i Li-ion akumulátor 18650, je však nutné použiť redukciu (redukcia je súčasťou balenia). Rozmery 15 cm (dĺžka) x 4,0 cm (priemer hlavy) x 2,54 cm (priemer tela). Inteligentná ochrana proti prehriatiu. Telo svietidla vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka. Odolný ťažko poškrábatelný povrch - Type III hard anodized. Nárazuvzdorné pádom z výšky 1 meter. Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavenom režime (neplatí pre zábleskové režimy). Lichobežníkové závity vysoko odolné voči opotrebeniu. Váha 150 gramov (bez batérií). Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 30 minút). Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom. Taktický vypínač na konci svetla (funkcia okamžitého zapnutia/vypnutia - momentary on/off). Pevná spona pre bezpečné a jednoduché nosenie svietidla na opasku alebo vo vrecku (odstrániteľná). Svietidlo vďaka svojmu dizajnu nepreklzáva v ruke.

Ku svietidlu je priložená šnúrka na zápästie, puzdro na opasok, náhradné o-krúžky a redukcie pre použitie akumulátora Li-ion 18650. Akumulátor nie je súčasťou balenia. Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť: červený dopravný kužeľ AOT-L, červený filter AOF-L, zelený filter AOF-L, modrý filter AOF-L, biely difuzér AOD-M. Pozor, nemožno použiť diaľkové spínače AR-102 ani AER-02! (Iný závit)

Ovládanie: Pre zapnutie stlačíte vypínač umiestnený na konci svietidla, pre okamžitú aktiváciu tlačidlo pridržte. Stlačením bočného tlačidla u hlavy svetla môžete kedykoľvek počas prevádzky prepínať medzi režimami výkonu. Pre prepnutie do zábleskového režimu pridržte bočné tlačidlo približne 0,8 sekundy. Inteligentná ochrana proti prehriatiu: po 15 minútach prevádzky v režime 1600 lúmenov svietidlo automaticky zníži výkon. Upozornenie na vybité batérie - svietidlo postupne automaticky prepne do najnižšieho režimu a každých päť minút 3x zabliká. Upozornenie Používajte len kvalitné nabíjateľné akumulátory, aby nedošlo k poškodeniu svietidla napríklad z dôvodu úniku látok z batérie. Výrobca dôrazne neodporúča používať nechránené Li-ion akumulátory. Vkladajte batérie kladným pólom smerom k hlave svietidla. Ak sa ochranné gumené krúžky po dlhšej dobe používania javia poškodené, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude svietidlo správne chránená proti vode. Ak svietidlo bliká, neprepína na vyššie režimy výkonu alebo sa nerozsvieti, môže to byť jedným z nasledujúcich dôvodov: Batérie sú takmer vybité - vymeňte ich. Kontakty vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich vatičkou namočenou v alkohole. Hlava, telo či zadná časť svietidla sú uvoľnené, dotiahnite ich.

Záruka: Záruka päť rokov.

Dosvit 405m
Max výdrž 80hod
Výkon 1600lm
Počet režimov 5
Hmotnosť 0,15 kg
Napájanie 1x 18650
Svetelný zdroj Luminus SST-40
Vodotesnosť IP68 (ponor 2 m)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte so spracovaním Vašej emailovej adresy prevádzkovateľom stránok - Karol Kašubjak - MAX, a so zasielaním informácií o jeho produktoch, službách a novinkách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov sú uvedené tu.