FENIX WF11E Svietidlo do výbušného prostredia 200 lm, 185 m

  • Novinky
59,90 € s DPH
Značka: FENIX
Kód produktu: WF11E
Dostupnosť: dostupné do 7 dní
Doručíme do: 05.10.2020
+ -

Profesionálne svietidlo Fenix WF11E s certifikáciou ATEX/IEC pre použitie vo výbušnom prostredí. Svietidlo je napájané tromi tužkovými (AA) batériami a poskytuje svetelný tok až 200 lúmenov. Telo svietidla je vyrobené z antistatického plastu (polykarbonát RTP399 x 133887) s vysokou odolnosťou a nárazuvzdornosťou. Naviac je svietidlo vybavené pevnou sponou s integrovaným magnetom a magnetickou koncovkou, takže ho možno prichytiť na čokoľvek železné. Svietidlo je určené najmä pre hasičov a záchranárov, ďalej je vhodné ako pracovné svietidlo do priemyselných prevádzok ako sú napríklad chemické závody, rafinérie, textilky, papierne, mlyny a ďalšie prevádzky so zvýšeným nebezpečenstvom výskytu výbušných plynov a prachu. Certifikáty: Použiteľné v zónach 0-2 výbušných plynov a v zónach 20-22 výbušného prachu. Plné znenie certifikátov: - IECEx: Ex ia IIC T4 Ga / Ex ia IIIC T130 ° C Da IP66 / IP67 - ATEX: II 1G Ex ia IIC T4 Ga / II 1D Ex ia IIIC T130 ℃ Da IP66 / IP67 Ďalej spĺňa aj certifikáty CSA a PCEC.

Parametre ATEX svietidla Fenix WF11E: Je použitá výkonná LED Cree XP-G2 s teplejším odtieňom svetla so životnosťou 50000 hodín. Tri režimy výkonu: 200 lúmenov (10 hodín) -> 100 lúmenov (29,5 hodiny) -> 30 lúmenov (70 hodín). Používa tri tužkové (AA) batérie. Fenix dôrazne odporúča používať iba typy batérií, ktoré boli výrobcom certifikované: ENERGIZER E91, DURACELL MN1500 a RAYOVAC 815 Ochrana proti náhodnému vloženiu batérii obrátene (prepólovaniu). Vyrobené z pevného antistatického plastu (polykarbonát RTP399 X 133887). Ryhovanie povrchu pre lepšie držanie. Pevná spona s integrovaným magnetom. Magnetická koncovka. Prachotesná a vodotesná podľa štandardu IP67 do hĺbky 1 meter pod vodou. Hladký hliníkový reflektor pre perfektný svetelný kužeľ s dosvitom cez 185 metrov (8512 cd). Rozmery 16,75 cm (dĺžka) x 4,9 cm (priemer hlavy) x 2,4 cm (šírka tela). Váha 160 gramov (bez batérií).

Súčasťou balenia sú tri tužkové alkalické batérie Energizer, ktoré sú schválené pre použitie vo svietidle, náhradný o-krúžok, pútko a certifikát platný pre EÚ. Použitie: Baterka sa zapína a vypína podržaním tlačidla na boku po dobu 0,5 sekundy. Režimy svietenia možné meniť krátkymi stlačeniami tlačidla v poradí nízky-stredný-vysoký. Pre výmenu batérií odskrutkujte hlavu svietidla a vyberte batériový držiak. Pri výmene batérií dbajte na správnu polaritu vyznačenú na držiaku. Vložte držiak späť a zaskrutkujte hlavu svietidla. Upozornenie Všetky servisné zásahy a výmenu batérií vykonávajte mimo výbušné prostredie! Vo výbušnom prostredí používajte iba batérie, ktoré boli výrobcom certifikované: ENERGIZER E91, DURACELL MN1500 a RAYOVAC 815 Nikdy nemiešajte batérie rôznych výrobcov, rôzneho veku či rôzneho stupňa vybitia. Pri dlhodobom skladovaní odporúčame batérie vybrať zo svietidla, aby nedošlo k ich prípadnému vytečeniu a poškodeniu svietidla. Ak sa ochranné gumené krúžky po dlhšej dobe používania javia poškodené, vymeňte ich. Ak svietidlo bliká, neprepína na vyššie režimy výkonu alebo sa nerozsvieti, môže to byť jedným z nasledujúcich dôvodov: Batérie sú takmer vybité - vymeňte ich. Kontakty vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich vatičkou namočenou v alkohole. Telo svietidla je uvoľnené, dotiahnite ho.

Záruka: Záruka päť rokov.

Výkon 200lm
Max výdrž 70hod
Dosvit 185m
Počet režimov 3
Hmotnosť 0,16 kg
Napájanie 3x AA
Svetelný zdroj Cree XP-G2
Vodotesnosť IP67 (ponor 1 m)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte so spracovaním Vašej emailovej adresy prevádzkovateľom stránok - Karol Kašubjak - MAX, a so zasielaním informácií o jeho produktoch, službách a novinkách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov sú uvedené tu.