FLEX

Spoločnosť Ackermann + Schmitt, z ktorej vzišla značka FLEX, bola založená v roku 1922 v nemeckom meste Bad Cannstatt (dnes súčasť Stuttgartu). Základným kameňom, na ktorom stojí jej úspech je "flexibilný hriadeľ", ktorý sa stal všeobecným pojmom pre uhlovú brúsku (odtiaľ aj názov "flexa"). S prvou rýchlobežnou uhlovou brúskou DL 9 sa spoločnosť FLEX v roku 1954 definitívne zapísala do priemyslovej histórie.

Po tomto produkte, ktorý bol kľúčovým pre modernú históriu značky, nasledovalo mnoho ďalších strojov. Tento rozvoj vyústil do medzinárodnej expanzie a množstva úspešných inovácií.


Nosnými kategóriami výrobkov Flex sú uhlové brúsky, sanačné a štokovacie brúsky, Žirafy, excentrické brúsky a leštičky, satinovacie brúsky, vysávače, laserová meracia technika, a ďalšie bežné stroje elektrické i akumulátorové.

Výrobky Flex prechádzajú moderným vývojom a výrobou, preto Flex nesie označenie najvyššej kvality a poskytuje 3-ročnú záruku. Týka sa to elektrického, akumulátorového náradia, Li-lon batérií, nabíjačiek a laserovej meracej techniky. Pre získanie tejto 3-ročnej záruky je potrebné sa zaregistrovať na: https://warranty.flex-tools.com/

Záručné listy strojov Flex môžete spravovať i vo svojom telefóne prostredníctvom aplikácie FLEX Warranty.

Zobraziť viac

Kategórie produktov značky FLEX

Všetky kategórie

Produkty značky FLEX