HECHT551XR Benzínová kosačka s pojazdom, 196 cm3 , 75 l

359,90 € s DPH
Značka: HECHT
Kód produktu: HECHT551XR
Dostupnosť: skladom ?
Doručíme do: 02.10.2020
+ -

Benzínová kosačka s pojazdom a mulčovacou záslepkou v cene, bočné vyhadzovanie, záber 51 cm, nastaviteľná výška zdvihu 25-75 mm, kôš 75 l, kvalitný kovový skelet, predné otočné kolesá.

HECHT 551 XR je skvelá záhradná kosačka s pojazdom so špeciálnou funkciou otočných predných kolies. Vďaka tomu je možné ľahko obchádzať prekážky v členitých záhradách, kosiť podľa zaoblených moderných záhonov a pod. Predné kolesá je možné zafixovať v rovnej polohe, potom s ňou možno kosiť rovnako ako s ktoroukoľvek inou bežnou kosačkou.

Na pohon kosačky je použitý štvortaktný spaľovací motor Hecht s objemom 196 cm3 s výkonom 3,5 kW. Robustný šasi kosačky je vyrobený z odolného plastu. Záber oceľového noža je 51 cm, kosačka je tak ideálny pre kosenie veľkých záhrad s rozlohou do 1500 m2.

Hoci má kosačka veľmi odolnú konštrukciu, váži iba 37,3 kg. Naviac je kosačka vybavená pojazdom. Stačí stlačiť páku a kosačka sa sama rozbehne. Obsluha preto nemusí kosačku tlačiť a práce nie je toľko namáhavá.

Tráva je vyhadzovaná do koša z odolnej textílie, ktorého objem je 75 litrov. Takto veľký kôš nemusíte tak často vysypávať a práce preto bude rýchlejší.

skelet kovový
Objem koša 75 l
Pojazd áno
Šírka záberu 51 cm
max. krútiaci moment (N.m) 10
centrálne nastavenie výšky áno
Bočné vyhadzovanie áno
Objem motora 196 ccm
Typ motora 4-taktný, HECHT OHV
Rýchlosť pojazdu 3,5 km/ h
Priemer kolies 7/ 11"
Výška kosenia 25 - 75 mm
Hmotnosť 37,3 kg
Mulčovanie áno

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte so spracovaním Vašej emailovej adresy prevádzkovateľom stránok - Karol Kašubjak - MAX, a so zasielaním informácií o jeho produktoch, službách a novinkách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov sú uvedené tu.