HECHT548SW5IN1 Motorová kosačka 5 v 1 s pojazdom 135 cm3, 60 l

Obľúbená kosačka na trávu pre stredné a väčšie záhrady s pojazdom a kompletným príslušenstvom 5in1.

Kosačka má robustný podvozok z kvalitnej ocele opatrený odolným náterom, vďaka ktorému je zaručená jej dlhá životnosť. Je možné ju vďaka príslušenstvu jednoducho a bez náradia prestavať na mulčovaciu prevádzku, alebo použiť bočné vyhadzovanie namiesto zberného koša.Vďaka protišmykovej kosiacej komore a špeciálnemu tvarovanému nožu je zaistený perfektný výsledok kosenia i zberu pokosenej trávy. Kosačka je naviac vybavená konštrukciou EDGE CUTTING, vďaka ktorej je možné kosiť tesne pozdĺž plotov a múrikov.60 litrový zberný kôš vybavený dlhým ergonomickým madlom a okienkom pre kontrolu stavu naplnenia sa vďaka dobrému ťahu jednoducho plní až po okraj. Veľké kolesá potom zaistia jednoduchý pojazd aj manévrovanie v teréne.Prevádzku zaisťuje kvalitný motor HECHT OHV s výkonom 3,3 HP, ktorý spoľahlivo zvládne kosiaci nôž i pojazd. Pre hladký chod je kosačka vybavená kvalitnou prevodovkou a guličkovými ložiskami. Vďaka rýchlosti pojazdu 3,6 km/h je kosenie pohodlné a nie je zbytočne zdĺhavé.
Ovládanie kosačky pre každého - celá kosačka je ergonomicky navrhnutá tak, aby zaisťovala čo najpohodlnejšie používanie spolu s perfektnými výsledkami kosenia. Sedemstupňové centrálne nastavenie

kosiacej výšky od 25 do 75 mm zaručí optimálne využitie na každej záhrade. Pohodlné madlo s mäkčeným úchopom je možné nastaviť podľa postavy alebo zložiť pre lepšie skladovanie. Dlhé madlá pre ovládanie

brzdy a pojazdu sú vhodné ako pre pravákov, tak pre ľavákov. Pre pohodlné prenášanie je kosačka naviac vybavená predným madlom.V predaji posledný - vystavený kus!

Texty uvádzané ako popis funkcií produktov v žiadnom prípade neslúži ako návod na použitie. Pri používaní prosím postupujte v súlade s užívateľským manuálom, ktorý je súčasťou dodávky produktu.

Typ motora 4-taktný, OHV
Výkon motora 3,3 HP
Objem motora 140 ccm
Výška kosenia 25 - 70 mm
Šírka záberu 46 cm
Odporúčaná plocha 1 200 m2
Centrálne nastavenie výšky kosenia áno
Nastavenie výšky rukoväte áno
Guličkové ložiská áno
Objem koša 60 l
Hmotnosť 35,6 kg
Pojazd áno
Rýchlosť pojazdu 3,6 km/ h
Mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Priemer kolies 8/ 11" (203,2/ 279,4 mm)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte so spracovaním Vašej emailovej adresy prevádzkovateľom stránok - Karol Kašubjak - MAX, a so zasielaním informácií o jeho produktoch, službách a novinkách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov sú uvedené tu.