FENIX E05R Nabíjateľná baterka čierna, 400 lm, 64 m

  • Novinky
29,90 € s DPH
Značka: FENIX
Kód produktu: E05RBLC
Dostupnosť: do 7 dní
Doručíme do: 05.03.2024
+ -

Nabíjateľná baterka Fenix E05R aj cez svoje miniatúrne rozmery necelých 7 cm a váhu iba 24 gramov disponuje prekvapivým výkonom až 400 lúmenov (ANSI), ktorými v BURST režime dokáže dosvietiť až do vzdialenosti 64 metrov. Tieto parametre dosahuje vďaka výkonnej LED XP-G2 S3 so životnosťou 50 000 hodín svietenia. Je napájaná vstavaným Li-pol akumulátorom s kapacitou 320 mAh, ktorý sa nabíja cez micro-USB konektor priamo vo svietidle. S touto kapacitou zvládne svietiť v najnižšom režime až 30 hodín. Samozrejmosťou je vysoká kvalita prevedenia, odolnosť a vodotesnosť podľa štandardu IP68. Štyri svetelné režimy, ktoré sa jednoducho cyklicky prepínajú tlačidlom na boku svietidla, robia z tohto svetla skvelého parťáka na každodenné nosenie. Pripnutý na kľúčoch, vo vrecku, kabelke alebo batohu iste veľa miesta nezaberie. Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Parametre baterky Fenix E05R Je použitá výkonná LED XP-G2 S3 so životnosťou 50 000 hodín. Štyri režimy výkonu: BURST 400 lúmenov (po dobu držania tlačidla) -> 150 lúmenov (0,93 hodiny) -> 25 lúmenov (5 hodín) -> 3 lúmeny (30 hodín). Napájaná vstavaným Li-pol akumulátorom s kapacitou 320 mAh. Nabíjanie cez micro-USB konektor. Doba nabíjania úplne vybitého akumulátora je cca 1 hodina. Ochrana proti prehriatiu. Rozmery 6,8 cm (dĺžka) x 1,53 cm (hlava) x 1,5 cm (telo). Váha 24 gramov. Svetelný kužeľ s dosvitom 64 metrov (1046 cd). Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka. Odolný povrch - Type III hard anodized. Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter. Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 30 minút).

Súčasťou balenia je kovový krúžok na zavesenie na kľúče, náhradný tesniaci o-krúžok, micro-USB kábel.

Použitie Zapnutie alebo vypnutie svietidla prebieha podržaním tlačidla po dobu 0,5 sekundy. Ďalšími krátkymi stlačeniami cyklicky prepínate medzi svetelnými režimami 3 - 25 - 150 lúmenov. Pre aktiváciu BURST režimu 400 lúmenov podržte tlačidlo viac ako 1,2 sekundy. Po uvoľnení tlačidla sa svietidlo prepne do najnižšieho režimu svietenia. Ovládacie tlačidlo je možné uzamknúť, aby nedošlo k samovoľnému zapnutiu napr. pri prevoze v batožine. Dvakrát rýchlo (v rozsahu 0,5 sekundy) stlačte ovládacie tlačidlo. Svietidlo dvakrát zabliká v najnižšom svetelnom režime a tým značí uzamknutie. Pre odomknutie tlačidlo opäť dvakrát rýchlo stlačte, svietidlo opäť dvakrát zabliká a je odomknuté. Ochrana proti prehriatiu - vzhľadom k miniatúrnym rozmerom svietidla a veľkému výkonu v najvyšších režimoch svietidlo automaticky zníži jas, akonáhle prekročí teplotu 60 °C. Po znížení teploty sa dajú najvyššie režimy znova aktivovať. Nabíjanie Odskrutkujte vodotesnú maticu, ktorá kryje micro-USB konektor. Potom zapojte nabíjací kábel do USB konektora počítača, USB adaptéra do siete alebo do auta. Počas nabíjania svieti indikačná LED na svietidle červeno, po plnom nabití svieti na zeleno. Štandardná doba nabíjania úplne vybitého svietidla je 1 hodina. Upozornenie Nerozoberajte sami zapečatené časti, poruší sa tým záruka. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť jedným z nasledujúcich dôvodov: Akumulátor je vybitý, nabite ho.

Záruka dva roky.

Dosvit 64m
Max. výdrž 30hod
Výkon 400lm
Počet režimov 4
Hmotnosť 0,024 kg
Napájanie USB dobíjení
Svetelný zdroj Cree XP-G2
Vodotesnosť IP68 (ponor 2 m)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „Pridať recenziu“ súhlasíte so spracovaním Vašej emailovej adresy prevádzkovateľom stránok - Karol Kašubjak - MAX, a so zasielaním informácií o jeho produktoch, službách a novinkách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov sú uvedené tu.